شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ امروزه تبدیل به یک معضل شده است. افرادی که بیگ سایز هستند و به دنبال هستند اغلب به مشکل برمیخورند. شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ سبب شده تا افراد دیگر مشکلی در این باره نداشته باشند. هنگام خرید شلوار غواصی مردانه حتما به سایز خود دقت کنید. این شلوار مناسب سایز های کوچک تا بزرگ است و محدودیت سایزی ندارد.

سایت زنبیل نو شلوار غواصی مردانه را در تنوع طرح و سایز برای شما موجود کرده است. شلوار های موجود در بازار اکثر اوقات دارای محدودیت سایزبندی هستند و افراد بیگ سایز بیشتر مواقع به مشکل برمیخورند. شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ توانسته این محدودیت ها را از بین ببرد وبزرگترین سایز ها را نیز جوابگو است. انتخاب اندازه و سایز مناسب با خودتان سبب می شود تا بتوانید استایل زیبای مردانه ی خود را بسازید. در این مقاله به نحوه ی پیدا کردن سایز،انواع سایز ها و راهنمایی های لازم در این باره پرداخته ایم.

فهرست تصاویر

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 1و اهمیت شناسایی سایز

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 2و جول سایز بندی

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 3با 3 عامل اهمیت در سایز بندی

نویسنده زهرا عبدلی
تاریخ 17 تیر 1402
اهمیت انتخاب سایز مناسب عدم راحتی در شلوار،شلخته نشان دادن استایل و…
راه های پیدا کردن سایز اندازه گیری دور کمر، دور باسن و قد شلوار

 

چرایی اهمیت انتخاب سایز مناسب برای شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ

انتخاب سایز مناسب در شلوار غواصی مردانه امری بسیار مهم است. سایز نامناسب می تواند باعث عدم راحتی، محدودیت در حرکت و حتی خطرات احتمالی در آب شود. بنابراین، توصیه می کنیم که به دقت و با استفاده از روش های فوق سایز مناسب خود را انتخاب کنید. شلوار غواصی مردانه موردی مناسب برای ست کردن استایل های شما است.  با رعایت این امرمی توانید از تجربه بهتری در پوشش شلوار های غواصی مردانه سایز بزرگ برخوردار شوید. Zanbilno امکان خرید آسان این محصول را برای شما عزیزان فرام کرده است.

در ادامه به مواردی که اهمیت انتخاب سایز مناسب دارد، پرداخته ایم..

 1. حس راحتی:

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ باید گونه ای باشد که به شما در حرکت حس راحتی بدهد. اگر شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ شما کوچکتر و یا بزرگتر باشد سبب می شود تا شا در حرکت احساس محدودیت و آزار داشته باشید.

 1. عملکرد:

شلوار غواصی باید به گونه ای باشد که که به شما اجازه بدهد به راحتی حرکت کنید. اگر سایز مناسب خود را انتخاب نکنید باعث می شود  که در حرکت محدودیت داشته باشید و عملکرد شما کاهش یابد.

 1. دوام و ماندگاری بالا:

شلوار غواصی به دلیل متریال مرغوب و کیفیت دوخت دوام و ماندگاری بالایی دارد. انتخاب سایز نامناسب سبب می شود که دوخت پارچه آسیب ببیند و دوام بالایی نداشته باشد.

بنابراین، انتخاب سایز مناسب برای شلوار غواصی مردانه بسیار مهم است. همین امر می‌تواند تاثیر مستقیمی بر راحتی، عملکرد و دوام شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ شما داشته باشد.

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست
شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست-زنبیل نو

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 1و اهمیت شناسایی سایز

 

راهنمایی های لازم برا پیدا کردن سایز شلوار غواصی مردانه مناسب با سایزخودتان

توجه داشته باشید انتخاب سایز مناسب شلوار غواصی مردانه اهمیت بالایی دارد. چرا که در طول مدت زمان استفاده بر روی کیفیت تاثیر گذاراست. اگر سایز کوچک خریداری کنید به دوخت شلوار آسیب می رسد. همچنین سایز بزرگ سبب می شود تا شلوار زانوبیاندازد وقسمت جلوی شلواربه مرور زمان نازک شود و از بین برود. اندازه گیری دورکمر، دور باسن و قد شلوار از عوامل مهم در تعیین سایز شما هستند.

 • اندازه گیری دور کمر:

این اندازه گیری اغلب از جایی گرفته می شود که کمر شلوارتان را بر روی آن قرار می گیرد. این نقطه معمولا بالاتر از جایی قرار دارد که شما کمر خود را میپیچید.

 • اندازه گیری دور باسن:

این اندازه گیری باید در قسمتی از باسن انجام شود که وسیع تر است. معمولا از این قسمت به این خاطراندازه گیری انجام می شود که شلواربه راحتی پوشید. همچنین بتوان آن را به راحتی درآورد.

 • اندازه گیری درازی پا، قد شلوار:

این اندازی گیری از بالای پا، جایی که شلوار قرار دارد شروع می شود تا اغلب در پاشنه پا تمام می شود. از این اندازه گیری برای به دست آوردن قد شلوار استفاده می شود.

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست
شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست-زنبیل نو

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 2و جول سایز بندی

جدول سایز بندی:

بسیاری از افرادی که سایز بزرگ  دارند برای خرید شلوار دچار مشکل می شوند و دچار ناامیدی می شوند . شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ مشکل این افراد را حل کرده است. همچنین بیشتر افراد در پیدا کردن سایز خود به مشکل می خورند و همین آن ها را چه در خرید حضوری و چه آنلاین به اشتباه می اندازد. زنبیل نو توانسته خرید این محصول را با ارائه کمک به شما امکان پذیر کند.

مواردی که در سایز بندی شلوار مردانه اهمیت دارد، چیست؟

هنگامی که خرید از شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ می شود، سه چیز اهمیت پیدا می کند. کمر، اندازه فاق و قد شلوار 3 نکته مهم در خرید شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ هستند. پس از خرید یک شلوارهرچندبارکه آن رابشویید یابه خیاط ببرید، اگرسایزمناسب راازابتدادرست انتخاب نکنید، بی فایده است. برای انتخاب درست سایز شلوار غواصی مردانه باید به جنس آن دقت کنید. به طور کلی شلوار های غیر رسمی باید تا مچ پا برسد. همچنین شلوار های رسمی باید تا روی کفش اندازه گیری شوند.

از موارد دیگری که باید در نظر بگیرید این است که شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ را باید مناسب با قد و فرم بدنی خود خرید کنید. علاوه بر آن باید به پهنای ساق و ران شلوار نیز دقت کنید. شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ مناسب با افرادی است که ران و ساق بزرگی دارند. پوشیدن شلوار های بسیار بزرگ یا کوچک استایل شما را بهم می زند. شلوار های گشاد و نامناسب با هیکلتان استایل شما را شلخته نشان می دهد. به همین دلیل انتخاب سایز مناسب شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ بسیار اهمیت دارد. Zanbilno  بهترین مرجع برای آگاهی و خرید شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ است.

تفاوت انواع فاق در شلوار های مردانه چیست؟ آن ها را بشناسید..

شلوار های پارچه ای مردانه اکثر اوقات فاق های متوسط دارند. همانطور که در بالا گفته شد از 3 عوامل مهم در انتخاب شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ فاق آن است. فاق های شلوار های مردانه بصورت کلی به 3 نوع فاق های بلند،کوتاه و متوسط هستند.

 1. شلوار های فاق کوتاه:

در این نوع شلوار با فاق کوتاه، خط کمر شلوار در بالای باسن و زیر فرورفتگی طبیعی کمر در دو طرف قرار دارد. این مدل شلوار بیشتر در دهه های 60 و 70 خواهان داشت. تا به حال این سبک چندین بار به مد شلوار های مردانه بازگشته است. این سبک شلوار بیشتر در بین کسانی استفاده دارد که خواهان استایل های شیک و به روز هستند.

 1. شلوار های فاق متوسط:

این نوع شلوار ها معمولا دارای خط کمری هستند و آن مستقیما بر روی فرورفتگی طبیعی کمر و ناف قرار می گیرد. شلوار با فاق متوسط برای افراد با هرنوع فرم بدن و استایلی مناسب است. شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ با فاق متوسط تولید و توسط زنبیل نو در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. طول متوسط این فاق ها بصورت کلی بین 22 تا 28 سانتی متر هستند.

 • شلوار های فاق بلند:

شلوار های فاق بلند بطور معمول بالای ناف و دور کمر قرار می گیرند. این امر برای استایل افرادی که قد بلندی دارند بسیار مناسب است. فاق بلند در شلوار های مردانه پارچه ای استفاده می شود. همچنین می تواند برای استایل های کاربرد داشته باشد. طول فاق بلند معمولا 25 سانتی متر و بلندتر است.

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست
شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ و 3 راهکار انتخاب سایز درست-زنبیل نو

شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ 3با 3 عامل اهمیت در سایز بندی

آنچه می توان از مطالب فوق نتیجه گیری کرد به شرح ذیل است..

گاهی اوقات ممکن است از روی سایز های تگ شده بر روی شلوار ها نتوانیم سایز دقیق را بدست آوریم. در چنین مواقع می توان به راهکار های دیگر برای اندازه گیری شلوار مراجعه کرد. در حالت کلی سایز ها بصورت جهانی بر روی شلوار ها تگ زده می شوند. ممکن است برخی کشور ها برای تولیدات داخلی خود از تگ سایز های رسمی خودشان استفاده کنند. ما تمامی این حالات را در مطالب بالا برای شما قرار داده ایم. شلوار های غواصی مردانه سایز بزرگ کمکی بزرگ به افرادی است که برای خرید شلوارمناسب سایزشان به مشکل بر میخورند.

شناسایی درست سایز مناسب شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ بسیار مهم است. چراکه خرید شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ که برای شما بزرگ است در حرکت دچار آزار و محدودیت است. با استفاده از روش هایی که در مطالب فوق سایت zanbilno گفته شد می توانید سایز مناسب خود را بیابید.

سوالات متداولی که درخرید شلوار غواصی مردانه سایزبزرگ برای شما پیش می آید

 1. سایز شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ را چگونه بدست بیاوریم؟

سایز شلوار ها با اندازه گیری دور کمر،دورباسن و قد شلوار به دست می آید. با استفاده از جدول سایز ها و اندازه های گفته شده می توانید سایز خود را بدست بیاورید.

 1. چه عواملی در ساغیزبندی شلوار مردانه اهمیت دارد؟

سه عامل فاق، اندازه کمر و قد شلوار در این مسئله اهمیت بسیاری دارد.

 1. افرادی که سایز بیگ هستند می توانند شلوار غواصی بپوشند؟

بله برای افرادی که سایز بزرگ هستند، شلوار غواصی مردانه سایز بزرگ تولید و به بازار عرضه شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *