مراقبت از شلوار های غواصی زنانه و 3 راهنمایی کلیدی | زنبیل نو

مراقبت از شلوار غواصی زنانه و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی

مراقبت از شلوار غواصی امری مهم است که به افزایش طول عمر مفید شلوار شما کمک می کند. شلوار غواصی زنانه ویژگی های خاص بسیاری دارد. از مهم ترین آن ها حس راحتی در پوشش است. این محصول به راحتی پوشیده می شود و یا بالعکس و همچنین دارای قابلیت انعطاف پذیری بالایی می باشد. شلوار غواصی زنانه از جنس مواد نرم و انعطاف‌پذیر ساخته شده است که به شما اجازه می‌دهد در فعالیت‌های روزمره به راحتی حرکت کنید. علاوه بر این، طراحی زیبا و جذاب آن به عنوان یک پوشاک روزمره استفاده می شود. با توجه به تنوع رنگ‌ها والگوها، می‌توانید شلوار غواصی را با سایر لباس‌های خود ترکیب کنید. به طور کلی، این محصول مناسب استفاده روزمره است.

نویسنده زهرا عبدلی
تاریخ 26 تیر 1402
کاربرد پارچه غواصی دوخت لباس های ورزشی و غیر مجلسی و…
مراقبت از شلوار غواصی دقت در دوخت،شتسشو و خشک کردن

 

 

 

فهرست تصاویر

 

شلوار غواصی 1 پارچه شلوار غواصی

شلوار غواصی 2رنگبندی مناسب شلوار

شلوار غواصی 3شلوار خنک تابستانی

 

کاربرد پارچه های غواصی در دوخت، پارچه ی غواصی را بشناسید.

پارچه غواصی از ترکیب پلی استر و الیاف مصنوعی بدست آمده است. این نوع پارچه با پارچه غواصی مناسب شنا و غواصان متفاوت است. از این نوع پارچه در دوخت لگ های ورزشی و یا برای دوخت شلوار مناسب روزمره استفاده می شود. انعطاف پذیری بالا وحالت کشسانی شلوار غواصی زنانه سبب شده تا ازآن دردوخت لباس های ورزشی و یا غیرمجلسی استفاده شود. این محصول پس ازشستشو چروک نمی شود. برای مراقبت از شلوار غواصی نباید به آن حرارت وارد کنید. تا جایی که می توانید از اتو استفاده نکنید. کیفیت این محصول در طول استفاده هیچ تغییری نخواهد داشت و شما می توانید درزمان طولانی از آن استفاده کنید. دردوخت این محصول ظرافت ودقت بالایی انجام شده است.

مراقبت از شلوار غواصی زنانه و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی
مراقبت از شلوار های غواصی  و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی-زنبیل نو

شلوار غواصی 1 پارچه شلوار غواصی

از شلوار غواصی در 4 فصل می توان استفاده کرد و محدودیتی ندارد. ضخامت این محصول نه آنقدر زیاد است که نتوان آن را در فصول گرم استفاده کرد. نه آنقدر کم است که بر روی کیفیت آن تاثیر بگذارد. همچنین نوع دوخت و جنس این محصول به گونه ای است که تمامی سایزها می توانند ازآن استفاده کنند.  زنبیل نو خرید آسان و به صرفه ی این محصول را برای شما فراهم کرده است. در کل مراقبت از شلوار غواصی نیاز به ترفندخاصی ندارد و تنها رعایت برخی نکات درکیفیت وماندگاری آن تاثیر گذارند. بافت شلوار غواصی نرم و پفکی است. انتخاب سایزمناسب در خرید شلوار غواصی مهم است و دراستایل شما نیز تاثیر خود را نشان می دهد.

نکات لازم در مراقبت از شلوار های غواصی زنانه

برای حفظ کیفیت و دوام بالای شلوارهای غواصی زنانه باید نکاتی را در نگهداری از آن رعایت کرد. این محصول حالت کشسانی و انعطاف پذیری بالایی دارد. با توجه به راحتی، زیبایی و کاربرد آن، می‌توانید از آن در فعالیت‌های مختلف خود بهره ببرید. Zanbilno به توضیح درباره ی این نکات پرداخته است.

حفظ نکات زیر در بالا بردن ماندگاری این محصول تاثیر بسزایی دارد

 1. شستشو:

برای مراقبت از شلوار غواصی کافیست تا پس از هربار استفاده آن را بشوئید. توجه داشته باشید شستشوی این شلوار با سایر لباس ها متفاوت است. تنها رعایت نکاتی که خواهیم گفت در افزایش طول عمر مفید این محصول کافیست.

 • حتما آن را با آب شرب بشوئید.
 • دقت کنید آبی که با آن شلوار را می شوئید فاقد املاح مدنی باشد.
 • از مواد شوینده ی غیر استاندارد استفاده نکنید.
 • هر دو طرف آن را آبکشی کنید.
 1. خشک کردن:
 • از قرار دادن شلوار غواصی در معرض نور مستقیم خورشید بپرهیزید.
 • برای خشک کردن آن از دستگاه های خشک کن استفاده نکنید.
 • هرگز آن را در معرض حرارت قرار ندهید.
 • این محصول چروک پذیری کمی دارد پس از اتو کشیدن آن خودداری کنید.
 1. نگهداری:

برای مراقبت از شلوار غواصی باید آن را در محیط های خنک قرار دهید. قرار دادن این محصول در محلی گرم باعث رشد قارچ و باکتری می شود.

مراقبت از شلوار غواصی زنانه و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی
مراقبت از شلوار های غواصی  و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی-زنبیل نو

شلوار غواصی 2رنگبندی مناسب شلوار

رعایت تمامی این نکات باعث می شود تا شلوار شما در مدت طولانی و بدون آسیب قابل استفاده باشد. شلوارغواصی در مدت استفاده و پس از شستشو کاهش کیفیت نخواهد داشت و مانند روز اول است. برای حفظ بهتر شلوارغواصی توصیه می شود اگر نیاز به اتوکشی شد بر روی آن یک پارچه ی نخی بگذارید. انوع مختلف طرح و رنگ این محصول را در زنبیل نو خواهید دید.

آنچه که از مطالب فوق می توان نتیجه گرفت

در مراقبت از شلوار غواصی باید به یکسری نکات توجه کرد. شستشوی درست درمراقبت از شلوار غواصی تاثیرگذار است. شستشوی محصول با آب شرب وفاقداملاح مدنی به ماندگاری شلوارتان کمک می کند. ظرافت ومحکم بودن دوخت شلوارغواصی سبب شده تا بتوان ازآن در روزمره وطولانی مدت استفاده کرد. انعطاف پذیری این شلواربسیاربالا است وهمین امرسبب شده تا بتوان ازآن درورزش نیزاستفاده کرد. Zanbilno امکان خرید این محصول رابرای شماعزیزان فراهم کرده است. با توجه به خصوصیات شلوارغواصی ، می‌توانیداین پوشاک رابه‌عنوان یک انتخاب مناسب برای فعالیت‌های روزمره درفصول مختلف در نظر بگیرید. معمولا ازپارچه غواصی در تولید لباس های غیرمجلسی وروزانه استفاده می شود. انعطاف پذیری بالا وحالت کشسسانی شلوار غواصی سبب شده تا محدودیتی در پوشش آن نداشته باشید.

زنبیل نو این محصول را در تنوع بالا برای خرید آسان شما فراهم کرده است. با رعایت موارد گفته شده دوام این محصول را بالا ببرید. همچنین این شلوار های زنانه براق هستند  و پس از شستشو های متعدد نیز این ویژگی آن ها تغیر نخواهد کرد. در خرید این محصول حتما به سایز آن دقت کنید. انتخاب سایز نامناسب سبب می شود که استایل شما شلخته و نامنظم به نظر برسد. تمامی نکات مهم مراقبت از شلوار غواصی در سایت zanbilno  گفته شده است.

مراقبت از شلوار غواصی زنانه و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی
مراقبت از شلوار های غواصی و 3 راهنمایی کلیدی-مراقبت از شلوار غواصی-زنبیل نو

شلوار غواصی 3شلوار خنک تابستانی

سوالات متداولی که ممکن است برای شما پیش بیاید وپاسخگویی به آن ها:

 • چگونه باید شلوار غواصی را شستشو و نگهداری کنیم؟

برای شستن شلوار غواصی، بهتر است از آب سرد یا گرم استفاده کنید و از استفاده ازموادشوینده بپرهیزید. همچنین، بهتر است از دستشویی دستی یا حالت حساس ماشین لباسشویی استفاده کنید. پس از شستشو، شلوار را به آرامی خشک کنید و از آفتاب مستقیم و حرارت بالا دور نگه دارید.

 • آیا شلوار غواصی را می توان اتو کرد؟

خیر، بهتر است شلوار غواصی را اتو نکنید. حرارت ممکن است به بافت شلوار شما آسیب برساند.

 • چه نکاتی در مراقبت از شلوار غواصی مهم است؟

شستشو و خشک کردن اصولی و درست از مهم ترین نکات در مراقبت از شلوار غواصی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *