لباس های ضد تعریق + 4نکته مهم درباره ی ویژگی ها آنها

لباس - لباس های ضد تعریق

لباس های ضد تعریق و سویشرت شلوار ریبوک، دو استایل کاربردی برای همه ی فصول است. اگر ورزش می کنید یا با مشکل زیاد تعریق کردن مواجه هستید، لباس های ضد تعریق برای شما مناسب است. اگر لباس شما سفید است و نمی خواهید لکه شود، لباس های ضد تعریق به کمک شما می آیند. پوشاک تنفسی، اسم دیگر این لباس است. همانطور که از اسمش پیداست، لباس های ضد تعریق جلوی تنفس بدن را نمی گیرد. کاربرد فناوری نانو در پوشاک، باعث تولید پارچه هایی ضدآب و باکتری با قابلیت تنفس شده است. سویشرت شلوار ریبوک نیز قابل استفاده برای چهارفصل وراحت است که برای ورزش وپیاده روی مناسب است. برای تهیه ی آن، به زنبیل نو مراجعه کنید.

ضد تعریق 1

ضد تعریق 2ضد چروک

ضد تعریق 3 فناوری نانو

نکته ی اول: ویژگی های لباس های ضد تعریق

دلیل محبوبیت لباس های ضد تعریق، ویژگی های آن است. همچنین سویشرت شلوار ریبوک نیز به دلیل کاربرد و ویژگی هایش بسیار محبوب است. لباس های ضد تعریق ویژگی های فناوری ضد تعریق، کیفیت خوب پارچه، طراحی مناسب و سایز بندی های متنوع دارد. از این لباس ها می توان برای مصارف بهداشتی و درمانی، مصارف عمومی، مصارف نظامی و…استفاده کرد. یکی از کاربردهایش در زمینه ی پوشاک است. در لباس های ضد تعریق از فناوری نانو استفاده شده است. مطمئنا کاربرد های این لباس ها در هر زمینه ای متفاوت است. علاوه بر این لباس ها ویژگی های کلی و مشترکی دارند. برای خرید لباسی با این ویژگی ها به zanbilno مراجعه کنید.

ضد تعریق 1

ضد تعریق- لباس های ضد تعریق
ضد تعریق- لباس های ضد تعریق – زنبیل نو

نکته دوم: فناوری نانو در لباس های ضد تعریق

به دلیل اینکه این لباس ها الیاف در هم تنیده شده ی بیشتر(گره های بیشتری) دارد، تاروپود مستحکم تری دارند. این نکته باعث می شود لباس های ضدتعریق، در برابر نفوذ آب و آلودگی ها، مقاوم تر باشند. در لباس های ضد تعریق، الیاف نانو برابر یک هزارم الیاف معمولی هستند. این مسئله باعث می شود آب و هر نوع مایع دیگری برروی سطح این الیاف بماند. این الیاف مانع نفوذ آب و دیگر مایعات به داخل می شوند.

لباس های ضدتعریق، از بو گرفتن نیز جلوگیری می کنند. چیزی که باعث می شود مانع رشد و گسترش باکتری و قارچ ها شود، ذرات نانو هستند. به طور کلی این ذرات از رشد سلول ها جلوگیری می کند. در نتیجه باکتری های محرک بو، در لباس های ضد تعریق، توانایی رشد و گسترش نخواهند داشت. به علاوه، باکتری های محرک خارش، زخم و عفونت نیز متوقف می شوند. مثلا مورد استفاده ی کسانی است که طولانی مدت راه می روند و پاهایشان زمان زیادی در کفش است. برای خرید لباسی با استحکام بالا، به زنبیل نو مراجعه کنید.

لباس های ضد تعریق عمری طولانی تر از لباس های معمولی دارند. به دلیل اینکه ذرات نانو، از رشد انواع باکتری و قارچ های آسیب زننده به لباس، جلوگیری می کنند. دلیل از بین رفتن رنگ لباس های معمولی، وجود همین باکتری ها و قارچ ها است. همانطو که در بالا اشاره کردیم، این باکتری ها باعث بوی بد نیز می شوند. به همین دلیل جلوگیری از آن، کار ذرات نانو است. این ویژگی در زمینه درمانی و بهداشتی نیز بسیار حائز اهمیت است. اگر بیمارستان ها و کادر پزشکی از این نوع لباس های استفاده کنند، بهداشت بهتری ایجاد می شود.

نکته سوم: فناوری نانو و مهم بودن پوشیدن لباس های ضد تعریق

در لباس های ضدتعریق، ممکن است از اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم استفاده شود. این ویژگی سبب محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش می شود. معمولا از رزین برای ضد چروک بودن لباس های معمولی استفاده می شود. استفاده از رزین، محدودیت هایی دارد. به همین دلیل باعث کاهش مقاومت پارچه و نفوذ پذیری آب، مقاومت و رنگ پارچه می شود. برای بهبود این ویژگی ها مهم، از نانو و نانو سیلیس در لباس های ضد تعریق استفاده می شود. همچنین این فناوری باعث جلوگیری از چین و چروک لباس پنبه ای و ابریشم می شود.

ضد تعریق 2ضد چروک

ضد چروک - لباس های ضد تعریق
ضد چروک – لباس های ضد تعریق – زنبیل نو

در گذشته چون امکان استحمام روزانه نبوده، زیرپوش را طراحی کردند. زیرپوش نقش محافظ لباس اصلی بود. امروزه نیز به دلایل مختلفی از آن استفاده می کنند. لایه لایه لباس پوشین در زمستان مارا گرم تر می کند. در نتیجه پوشیدن لباس های ضد تعریق نیز ما را گرم تر نگه می دارد. در فصل تابستان نیز، پوشیدن یک لباس ضد تعریق از جنس پنبه می تواند، مارا خنک نگه دارد. همچنین جنس بعضی لباس ها زبر و خشن است، که می تواند پوست ما را اذیت کند. می توانیم با پوشیدن یک زیرپوش ضد عرق از آن جلوگیری کنیم. همچنین با پوشیدن لباس های ضد تعریق، می توان از لک شدن لباس اصلی محبوبمان جلوگیری کنیم.

نکته ی چهارم: لباس های ضد تعریق با قابلیت تنفس و کاهش بو

حتما برای شما هم سوال است که چرا باید از لباس های ضد تعریق هنگام ورزش استفاده کنیم. تصور کنید که با یک لباس نامناسب درحال وزنه زدن هستید. با ادامه دادن، با مشکلاتی مواجه می شوید. این مشکل معمولا برای خانم ها بیشتر اتفاق می افتد. تعریق زیاد، حساسیت پوستی و گرمای بیش از حد را حس می کنید. حتی ممکن است باعث قرمزی و سوزش کنار ران ها شود. در نتیجه ی همه ی اینها کیفیت ورزشی شما پایین می آید. همچنین این مسائل باعث می شود که درگیر برطرف کردن مشکلات پوستی ایجاد شده باشید.

بوی بدن یکی دیگر از معضلات کسانی است که ورزش می کنند. بوی بدن، هم خود فرد هم دیگران را آزار می دهد. معمولا این مشکل برای آقایان بیشتر است. لباس های ضدتعریق، با خنک نگه داشتن بدن، از عرق کردن بیش از حد جلوگیری می کند. کمتر عرق کردن، باعث کاهش بوی بدن می شود. همچنین لباس های غیراستاندارد معمولا از جنس هایی با کیفیت پایین هستند. به همین دلیل هنگامی که عرق بدن با این لباس ها برخورد می کند، بوی بدی به وجود می آورد.

ضد تعریق 3 فناوری نانو

فناوری نانو - لباس های ضد تعریق
فناوری نانو – لباس های ضد تعریق – زنبیل نو

جمع بندی لباس های ضد تعریق قابل استفاده در هرموقعیت

در بالا درباره ی لباس های ضدتعریق و ویژگی های مهم آن صحبت کردیم. نانو ذرات در لباس های ضدتعریق، یک هزارم الیاف معمولی هستند. لباس های ضدتعریق در پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد. از لباس های ضد عریق برای استفاده ی روزمره و ورزش استفاده می شود. ویژگی های اصلی این لباس ها، مانع نفوذ آب بودن، ضد باکتری، ضد چروک بودن و قابلیت تنفس و…است. همچنین برای خرید لباس هایی با قابلیت استحکام بالا، جنس خوب و راحتی، می توانید به زنبیل نو مراجعه کنید.

موضوع مقاله لباس های ضد تعریق
نویسنده ملیکا مرادی
تاریخ 12/9/1402
چرا باید از سایت zanbilno خرید کنیم؟ به دلیل کیفیت بالای محصولات و پوشاک آنها، می توانیم خریدی با ضمانت داشته باشیم.

سؤالات متداول درباره ی لباس های ضد تعریق و کاربرد های آن

  1. چرا باید لباس های ضدتعریق بخریم؟

اگر ورزش می کنید یا با مشکل زیاد تعریق کردن مواجه هستید، لباس های ضد تعریق برای شما مناسب است.

  1. کاربرد های لباس های ضدتعریق چیست؟

از این لباس ها می توان برای مصارف بهداشتی و درمانی، مصارف عمومی، مصارف نظامی، پوشاک و…استفاده کرد.

  1. چطور لباسی راحت و با استحکام بالا تهیه کنم؟

با مراجعه به سایت zanbilno می توانید لباسی با کیفیت خوب تهیه کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *